Yamaha EMX 5014C
Power mikser Yamaha EMX 5014CPower mikser Yamaha EMX 5014C (2)

Yamaha EMX 5014C

(2 Oceny)
 • Forma: Konsola
 • Moc przy 4 Ohm: 2 x 500 W
 • Wejścia: 6 x Mikrofon XLR /­ Line Jack; 2 x Mikrofon XLR /­ Stereo Line Jack; 2 x Stereo Line Jack /­ Stereo Line Chinch
 • Wejścia: Tak, dla kanałów mono
 • EQ kanał mono / stereo: 3 pozycyjny EQ z półparametrowymi Mid / 3 pozycyjny fix
 • Wyjścia AUX: 1 x pre, 1 x post
 • Efekty: 2 x 24 Bit cyfrowe multi efekty (klasa SPX) z 16 presetami
 • Tape I/O: Tak, Chinch
 • Cechy charakterystyczne: 9 zakresowy equalizer graficzny na sumie; moduł standby dla kanałów mono (stereo nadal pracują); regulowany kompresor w kanałach 1-6
 • Wymiary: 444 x 493 x 155 mm
 • Waga: 10,5 kg
Więcej
mniej

Yamaha EMX 5014C · Power mikser

Konsola EMX5014C zawiera wszystko, co niezbędne przy nagłaśnianiu zespołów jak i imprez. EMX5014C transportuje się i rozkłada w taki sam prosty sposób co mniejsze miksery EMX, a oprócz tego dowodzi swej wartości dzięki stałym instalacjom. Może ona być zamontowana na racku do wertykalnych lub kątowych operacji, co wybitnie zaoszczędza miejsce! EMX5014 udostępnia także zaskakującą paletę funkcji i zróżnicowane opcje obiegu sygnału, które wyniosą żywy dźwięk na kolejny poziom.

Kontrola i różnorodność konsoli
Idealny na scenę, a także do racka w studio. Liniowe suwaki to kolejny plus konsoli – reprezentujący precyzyjny poziom kontroli a także graficzną prezentację poziomów kanałów.

Rozszerzone możliwości korekcji
EMX5014C wyposażony jest w 3-zakresowy EQ dla wszystkich kanałów wejściowych. Regulator średnich częstotliwości może być ustawiany od 250 Hz do 5 kHz. Stereofoniczny graficzny korektor został rozszerzony o 9 zakresów, które można wykorzystać do kontroli brzmienia i sprzężenia zwrotnego.

Jednogałkowa kompresja na kanałach mono
Wbudowana dynamika kanału to funkcja zarezerwowana przeważnie dla większych (i bardziej kosztownych) mikserów. Jednak razem z EMX5014C otrzymujesz kompresor na wszystkich 6 kanałach monoaural mic/line. Unikalna jedno gałkowa kompresja jest również prosta w użyciu. Nie ma potrzeby żonglowania wieloma atakami, zakresami, gain’em i innymi kontrolami – po prostu ustaw kontrolę COMP na zakres kompresji, którą potrzebujesz.

Lokalizacja kanału Feedback
Kontrolka LED FCL (Lokalizator kanału Feedback) na górze każdego kanału zapala się w momencie kiedy odpowiedni kanał wejdzie w feedback, więc nie będziesz już musiał szukać na około kanału, który potrzebuje korekty

Różnorodna 14-wejściowa konfiguracja
EMX5014C posiada 14 kanałów wejściowych – sześć wejść monoaural dla mikrofonu i line, a dodatkowo cztery pary stereo. Dwa kanały stereo mogą pracować zarówno jako wejścia mikrofonowe mono lub stereo wejścia line. Phantom power jest dodana dla wszystkich wejść mikrofonowych. System pozwala zestawić osiem kanałów mikrofonowych plus dwa wejścia stereo jeśli twoje źródła to głównie mikrofony. Jeśli potrzebujesz obsłużyć więcej kanałów stereo – np. tło, mikser DJa, i dwa stereofoniczne keyboardy – EMX50014C wygodnie obsłuży wszystkie te urządzenia a dodatkowo 6 mikrofonów mono lub urządzeń podłączanych do wejścia line.

Wygodne I/O
Pomimo tego, że EMX5014C i para głośników lub dwie to wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć wysokiej jakości system muzyczny, dodatkowo wyposażony jest on w wejścia i wyjścia, które pozwolą na integrację z większymi systemami. Wetknij patch points do wejść mono, np. i pozwól sobie dodać zewnętrzne procesory sygnałów do indywidualnych kanałów wejściowych. Pomimo tego, że masz wszystkie efekty, których potrzebujesz, wbudowane, możesz podłączyć dodatkowe miksery i zewnętrzne procesory sygnałów. Wyjście stereo, stereo sub-out i record są również na wyposażeniu.

Cyfrowe efekty SPX
EMX5014C posiada wbudowane najlepsze cyfrowe efekty dostępne na rynku – rever, echo, flanger, phaser, distortion, etc.

Podwójne AUX Sends
Kontrolery AUX 1 i AUX 2 sends, z włącznikiem pre/post fader dla AUX2 - dopasuj poziom sygnału kanału wysłany do szyn pomocniczych lub procesorów efektów. Dostępność dwóch AUX sends pozwala na elastyczność w routingu efektów i monitorów. Możesz np. wykorzystać kontroler EFFECT kanału do kontroli poziomu wysyłanego do wewnętrznego procesora efektów SPX podczas gdy AUX 2 jest wykorzystany do „karmienia” zewnętrznej jednostki efektów a AUX 1 do scenicznego systemu odsłuchów.

Wzbogacenie głośników Yamahy
Głośniki Yamahy serii Club są dobre w swojej klasie, ale z wzbogaceniem głośników Yamahy otrzymujesz super-gładką górę oraz udoskonalone wyjście niskich częstotliwości.

Yamaha EMX
Tam, gdzie liczy się mobilność i solidny mixer, Twój system PA powinien być wsparty na rozwiązaniach Yamaha z serii EMX. Doświadczeni muzycy, wokaliści, oratorzy oraz właściciele klubów zgodnie opowiadają się za tą sprawdzoną serią o wysokiej jakości wykonania.
Więcej
mniej

Oceny

5 Gwiazdki: (2)
4 Gwiazdki: (0)
3 Gwiazdki: (0)
2 Gwiazdki: (0)
1 Gwiazdka: (0)
Średnia ocena:
(2 Oceny)
5 z 5 Gwiazdek
Ten produkt uzyskał średnią ocenę 5 z 5 Gwiazdek. Do tego produktu nie napisano jeszcze żadnej recenzji. 2 Recenzji nie posiada żadnej treści lub treść została zapisana w innym języku.
Więcej
mniej
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Na magazynie
Dostępny od zaraz.

100027732
Numer artykułu:

01/2006
W asortymencie od:

Podgląd wydruku
Udostępnij produkt
Film Video tego produktu Video
Konsultacja & Pomoc Dział - PA/Światło/DJ
Martin Diekmann
Dział - PA/Światło/DJ
pa@musik-produktiv.de

Infolinia zamówień
+49 5451 909-184
info@musik-produktiv.pl
Znajdź podobne produkty:
· Yamaha Systemy PA
· Inne artykuły z serii Yamaha EMX
· Wszystkie artykuły marki Yamaha.
· Kategoria: Systemy PA
· Zestawy PA
· Głośniki
· Miksery studyjne
· Power-miksery