Epiphone Sheraton II Pro NAT

Epiphone Sheraton II Pro NAT

(27 Oceny)
 • Kolor: Naturalny
 • Typ konstrukcji: Semi-Hollow Body
 • Kształt korpusu: Model ES
 • Ilość strun: 6-strunowe
 • Konstrukcja gryfu: Wklejany
 • Liczba progów: 22
 • Menzura: 24,75" (62,87 cm)
 • Materiał korpusu: Klon (Maple)
 • Gryf: Klon (Maple)
 • Podstrunnica: Palisander (Rosewood)
 • Inkrustacje podstrunnicy: designer inlays
 • Konfiguracja przetworników: H-H (2 x Humbucker)
 • Przełącznik przetwornikowy: 3-pozycyjny przełącznik toggle
 • Potencjometry: 2 x Volume, 2 x Tone
 • Mostek stały / Tremolo: Tune-O-Matic
 • Osprzęt: Złoty
Więcej
mniej

Epiphone Sheraton II Pro NAT · Gitara elektryczna

Jazz Collection
Już w 1931 Epiphone wypuścił pierwsze gitary jazzowe i stał się poważnym konkurentem dla Gibsona. Aby nadać wysokiej jakości instrumentom odpowiedni wizerunek od samego początku, ekspert ds. Marketingu, Epi Stathopoulo, nadał każdemu instrumentowi dobrze brzmiącą nazwę, na przykład "Broadway" (nie tylko numer modelu) i podsumował wszystkie instrumenty w ramach "serii Masterbilt". Nazwa "Masterbilt" została wymyślona przez Epi, aby przyciągnąć uwagę i odróżnić od tradycyjnych konkurentów.

Thinline
Mocne strony Epiphone pojawiają się w serii Thinline. Istnieje szeroka gama różnych modeli z różnymi funkcjami we wszystkich przedziałach cenowych. Dzisiaj dwa modele John Lennon Casino i John Lee Hooker Sheraton są liderami listy Thinline.

W 1958 roku Gibson zarobił wielki plus z wprowadzeniem ES 335. Wyjątkową cechą tego typu gitary jest strukturalna mieszanka Hollowbody i Solidbody. Ciało ES-335 ma solidny stały blok podtrzymujący w środku ciała, natomiast rezonator jest ograniczony do dwóch pustych bocznych skrzydeł. Zaleta tej konstrukcji jest oczywista. Obawa z rosnącym sprzężeniem zwrotnym jest w dużej mierze wykluczona. Pomiędzy elektrycznymi płytami a modelami bryłowymi został ukończony most. Pierwszy Gibson ES 335 miał tak zwane wstawki "kropkowe" jako wstawki na karku i dlatego na krótko nazywano je "punktami" przez ich bazę fanów. Epiphone oferuje wybór interesujących wariantów modeli.

Sheraton II
Luksusowy model ES-335 z trzema warstwami grzbietu i boków klonu, złotym osprzętem, blokowymi wstawkami w podstrunnicy i klapowym wierzchołkiem klonu.

Epiphone posiada więcej niż 125 letnią historię. Epaminondas Stathopoulos- założyciel marki, opatentował swoje pierwsze rozwiązania mając zaledwie 24 lata. Historia marki Epiphpone jest również ściśle związana z historią Les Paul, który w roku 1941 eksperymentował nad budową gitar właśnie w firmie Epiphone. Dziś Epiphone kojarzony jest głównie jako podmarka firmy Gibson, która produkuje instrumenty oparte na oryginalnych gitarach Gibson, jednak w znacznie niższej cenie.

Epiphone Sheraton
Seria Sheraton to najlepsze modele marki Epiphone w zakresie gitar Semi Hollow. Zdobienia na główce oraz podstrunnicy czynią te modele niezwykle wyjątkowymi. Doskonałe brzmienie i najwyższa jakość.
Więcej
mniej

Oceny

5 Gwiazdki: (22)
4 Gwiazdki: (5)
3 Gwiazdki: (0)
2 Gwiazdki: (0)
1 Gwiazdka: (0)
Średnia ocena:
(27 Oceny)
4.8 z 5 Gwiazdek
Ten produkt uzyskał średnią ocenę 4.8 z 5 Gwiazdek. Do tego produktu nie napisano jeszcze żadnej recenzji. 27 Recenzji nie posiada żadnej treści lub treść została zapisana w innym języku.
Więcej
mniej
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Zapytaj o czas dostawy
Zapytaj o czas dostawy

10098089
Numer artykułu:

07/2017
W asortymencie od:

Podgląd wydruku
Przejdź do CITES
Do produkcji tego instrumentu zostały wykorzystane komponenty objęte ustawą CITES.
Więcej informacji
Udostępnij produkt
Konsultacja & Pomoc Dział - Gitara/Bas
Axel Pralat
Dział - Gitara/Bas
e-gitarre@musik-produktiv.de

Infolinia zamówień
+49 5451 909-184
info@musik-produktiv.pl

Akcesoria

Tuner Boss TU-01 Chromatic TunerBoss TU-01 Chromatic Tuner43,30 złŚrodek pielegnacyjny do gitar i basów Boss Guitar DetailerBoss Guitar Detailer28,00 złKable instrumentowe AudioTeknik KKHQ 3 mAudioTeknik KKHQ 3 m38,30 złKable instrumentowe AudioTeknik KKLQ 3 mAudioTeknik KKLQ 3 m21,10 zł
Znajdź podobne produkty:
· Epiphone Gitary
· Inne artykuły z serii Epiphone Sheraton
· Wszystkie artykuły marki Epiphone.
· Kategoria: Gitary
· Gitary elektryczne
· Gitary akustyczne
· Gitary klasyczne
· Ukulele
· Wzmacniacze gitarowe
· Efekty gitarowe