AHead Armor Standard Drumstick Bag
Torba na pałeczki perkusjnye AHead Armor Standard Drumstick BagTorba na pałeczki perkusjnye AHead Armor Standard Drumstick Bag (2)Torba na pałeczki perkusjnye AHead Armor Standard Drumstick Bag (3)

AHead Armor Standard Drumstick Bag

  • Kod produktu: AA6025
  • Kieszeń zewnętrzna: Tak
  • Uchwyt do przenoszenia: Tak
  • Pas naramienny: Tak
  • Kolor: Czarny
  • Informacje dodatkowe: Wyłożony powłoką nylonową
  • Torba na pałki
Więcej
mniej

AHead Armor Standard Drumstick Bag · Torba na pałeczki perkusjnyeAHead Armor
Wysokiej jakości torby z bębnem, które zdobyły etykietę Case! Przednie pancerze charakteryzują się 3 wyjątkowymi i szczególnymi ulepszeniami w stosunku do Drumbags już dostępnych na rynku.

Skrzynie są w TruForm, jest to opatentowany rewolucyjnie projekt w formie kropli, który odpowiada kształtowaniu Toma razem ze zmontowanym sprzętem (Tomhaltesystem). Niezależnie od tego, czy z systemem RIMS, czy bez niego, case pasuje do określonego rozmiaru Tomu! Nie ma potrzeby innego zestawu etui na zestawy z obręczami!

Genialny wzór zamka błyskawicznego opatentowanego - DynaZip sprawia, że ​​pakowanie i rozpakowywanie jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Dekolt, który można otworzyć za pomocą zamka błyskawicznego, jest znacznie większy niż innych produktów.

Napęd DX-Core zapewnia wysokie bezpieczeństwo tomów dzięki 2-warstwowej, wysoce ochronnej piankowej wyściółce, komfort dzięki miękkiej włókninie Sherpa. W rezultacie skrzynie są jeszcze bardziej absorbujące uderzenia i optymalnie chronią tomy. Miękki polar w połączeniu z zewnętrzną tkaniną poliestrową 600- zapewnia wodoodporną, prawie niezniszczalną trwałą i mocną ochronę bębnów.

Perkusiści tacy jak Thomas Lang, Jost Nickel, Adrian Young, The Drumbassadors, Eric Singer, Mike Johnston i wielu innych już korzystają z Ahead Armor Cases i każdego dnia przybywa coraz więcej perkusistów.
Więcej
mniej

Oceny

Do tego produktu nie otrzymano jeszcze żadnej recenzji klienta.
Oceń ten produkt jako pierwsz(a/y)!
Więcej
mniej
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Na magazynie
Dostępny od zaraz.

10062422
Numer artykułu:

07/2012
W asortymencie od:

Podgląd wydruku
Udostępnij produkt
Film Video tego produktu Video
Konsultacja & Pomoc Dział - Instrumenty perkusyjne
Vlad Ivanov
Dział - Instrumenty perkusyjne
drums@musik-produktiv.de

Infolinia zamówień
+49 5451 909-184
info@musik-produktiv.pl

Akcesoria

Pad do ćwiczeń AHead 14" Marching Practice PadAHead 14" Marching Practice Pad352,00 złPad do ćwiczeń AHead 7'' Single Sided Mountable PadAHead 7'' Single Sided Mountable ...89,00 złRękawiczki AHead Ahead GLXAHead Ahead GLX Rękawiczki124,00 złRękawiczki AHead Ahead GLSAHead Ahead GLS Rękawiczki139,00 złRękawiczki AHead Ahead GLMAHead Ahead GLM Rękawiczki139,00 złPałki perkusyjne Wincent Hickory Colored Natural Black 5ACBWincent Hickory Colored Natural ...42,60 zł
Znajdź podobne produkty:
· Inne artykuły z serii AHead Armor
· Wszystkie artykuły marki AHead.
· Kategoria: Perkusje
· Pałki, rózgi, miotełki
· Zestawy akustyczne
· Zestawy elektroniczne
· Werble
· Talerze
· Naciągi
· Hardware
· Cajon